Domintell DPBC0x tlačidlá

Domintell Classic - pohodlné ovládanie a elegancia.

 

Tlačidlá a vypínače - v bežnom a rovnako aj v inteligentnom dome o ich dizajne rozhodujú "pani domáce". Za programovateľnými tlačidlami Domintell Classic sa však skrýva viac ako len pekný dizajn.

Jednoduché línie v modernom štýle to je obľúbená klasika tlačidiel, ktoré možno ľahko zladiť s ľubovoľným interiérom. Užívatelia si môžu vybrať z prevedenia v troch farbách - bielej, šedej a antracitovej. Elegantne umiestnené ovládacie plôšky sú farebne podsvietené, pričom podsvietenie indikuje stav zariadenia - zapnuté/vypnuté. Najnovšia verzia tlačidiel DPBC0x poskytuje podsvietenie až v 8 farbách, vrátane bielej "true white".

Programovateľné tlačidlá Domintell Classic majú zabudovanú elektroniku a v inteligentnom dome sa pripájajú priamo na BUS zbernicu. K jednému tlačidlu je možné priradiť v programe 2 rôzne funkcie v závislosti na dĺžke stlačenia. Napríklad krátkymi stlačeniami je možné žalúziu otvárať a zatvárať a pri dlhom stlačení zas naklápať lamely žalúzie. Alebo krátkym stlačením svetlo zapnúť/vypnúť a dlhým stmievať. Tiež je možné tlačidlá naprogramovať na jedno, dve, tri a viac stlačení, pričom sa môže udiať vždy iná akcia. Napríklad sa takto možno prepínať medzi rôznymi svetelnými scénami.

Domintell tlačidlá DPBT mix

Ovládacie tlačidlá Domintell Classic sú k dispozícii vo verziách 1-tlačidlo, 2-tlačidlo, 4-tlačidlo a 6-tlačidlo, čo ich umožňuje prakticky rozvrhnúť a použiť pre rôzne veľké miestnosti. Verzia DPBC0x má aj integrovaný snímač teploty.

Programovateľné tlačidlá dopĺňajú v rovnakom dizajne - IR prijímač, detektor pohybu a LCD dotykový displej.

DPBT doplnky
Domintell Classic – pohodlné ovládanie a elegancia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.