Inteligentné zavlažovanie

Inteligentné zavlažovanie.

 

Vonkajšia klíma sa u nás z roka na rok mení, v lete nastávajú úporné horúčavy a záhrady by už bez každodenného zavlažovania vyschli. V inteligentnom dome Domintell je ovládanie zavlažovania záhrady "hračkou".

Každé ráno na svitaní, či večer na súmraku, Domintell automaticky zapne zavlažovanie záhrady. Keďže každý strom či záhon kvetov má iné nároky na závlahu, je zavlažovanie spúšťané v individuálnych časových režimoch po samostatných zónach.

Ak sú extrémne horúce dni, je možné kedykoľvek spustiť zavlažovanie manuálne. Napríklad cez dotykovú obrazovku v obývačke alebo aj cez mobil z dovolenky pri mori.

Snímače dažďa či vlhkosti v pôde sa postarajú o to, aby v čase prirodzenej závlahy dažďom, umelé zavlažovanie nebolo spustené.

Zadefinovaním podmienky, aby zavlažovanie fungovalo iba v letných mesiacoch, sú jeho funkcie v studených mesiacoch zablokované a tým aj celé zariadenie chránené.

 

 

Domintell Pilot cez mobil
Inteligentné zavlažovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.