Online vzdelávanie0Online vzdelávanie v smart home inštaláciách

Pripravte sa na smart home riešenia.

Ste stavebná firma alebo firma, ktorá realizuje elektroinštalácie? „Naskočte“ na súčasný trend smart domov. Ponúkame vám online vzdelávanie v smart home inštaláciách, ktoré vás pripraví na montáž inteligentnej elektroinštalácie a realizáciu smart riešení. Profesionálne školenie vám pomôže získať všetky potrebné informácie a zručnosti.

Prispôsobte sa už dnes zmenám, ktoré nastali v oblasti požiadaviek na elektrickú inštaláciu, smerom k smart riešeniam. Nepremeškajte výnimočnú príležitosť vstúpiť do sveta moderných technológii od spoločnosti Domintell s.r.o..

Zvyšovanie kvalifikácie je spôsob, ako predbehnúť konkurenciu a plne sa etablovať v prostredí novodobých technológii. Týchto je v súčasných domoch neúrekom. Na to, aby bolo možné moderné zariadenia plnohodnotne využiť, je potrebná aj moderná inteligentná elektroinštalácia.

Domintell s.r.o. je lídrom v poskytovaní smart riešení na Slovensku. Svojim obchodným partnerom poskytuje komplexnú podporu – od profesionálneho zaškolenia, pomoci pri prvých inštaláciách, vypracovanie projektovej dokumentácie až po potrebnú technickú podporu.

⇒ Chcem viac informácii o zvýšení kvalifikácie.

 

Prečo vyhľadávajú súčasní investori smart home?

Inteligentné domy (smart home) poskytujú majiteľom množstvo výhod – zvyšujú komfort bývania, ponúkajú viac pohodlia užívateľom, postarajú sa o bezpečnosť celej domácnosti a poskytnú možnosť šetriť na energiách. Azda najobľúbenejšou prednosťou je ovládanie celého domu smartfónom či cez tablet. Rôzne zariadenia v inteligentnom dome môžu zároveň medzi sebou zdieľať informácie a navzájom spolupracovať.

Smart home prináša užívateľom tieto benefity

  • Kontrola nad celým domom kdekoľvek – umožňuje pohodlne spravovať a ovládať všetky zariadenia v domácnosti a mať vždy prehľad o tom, čo sa v dome deje – jednoducho napríklad cez mobil.
  • Zvýšenie bezpečnosti – rôzne snímače a senzory včas varujú domácich pred haváriou a smart home pozatvára  ventily vody či plynu. V čase neprítomnosti sa zas dom tvári akoby v ňom boli užívatelia a odradí zlodejov. Prepojením smart home s alarmom získavajú užívatelia ďalšie benefity tak, aby sa celá rodina mohla cítiť bezpečne za akýchkoľvek okolností.
  • Flexibilita a variabilita – kedykoľvek v budúcnosti je možné jednoducho pripojiť nové zariadenia a prispôsobiť ich fungovanie potrebám domácich.
  • Šetrenie energií – smart home umožňuje zapínať a vypínať rôzne zariadenia v dome v závislosti od prítomnosti užívateľov. Od svetiel, cez vykurovanie až po technológie ako rekuperácia. Na dotykovej obrazovke sa následne zobrazujú údaje o spotrebe rôznych médií (elektrina, voda, plyn) a domáci môžu na ich základe zoptimalizovať ich každodenné využívanie.

 

Školenie Domintell pre inteligentné domy

V súvislosti s neustálym napredovaním a vývojom v oblasti rôznych technológií v domácnostiach, je profesionálne školenie v tomto segmente stavebníctva veľmi dôležité. Firma Domintell s.r.o. ponúka záujemcom o smart riešenia osobné školenia v rôznych mestách Slovenska a najnovšie aj online školenia z pohodlia domova či kancelárie.

⇒ Chcem viac informácii o spoločnosti Domintell

Online Domintell školenie prebieha prostredníctvom aplikácie ZOOM. Tento moderný spôsob školenia ponúka možnosť navzájom sa vidieť, počuť a komunikovať tak, akoby boli všetci prítomní osobne. Aplikácia ZOOM je jednoduchá a jej používanie zvládne každý. Účastníkom stačí mať notebook (s kamerou a mikrofónom) alebo stolový počítač (s kamerou, mikrofónom a reproduktormi alebo slúchadlami s mikrofónom). A samozrejme štandardné pripojenie na internet.

Všetci účastníci dostanú vopred podrobné inštrukcie ako sa pripojiť prihlasovacím linkom zaslaným emailom. Celé pripojenie sa na školenie predstavuje len pár jednoduchých krokov. S prvým pripojením radi pomôžeme aj telefonickou navigáciou ráno v čase začatia školenia.

Po pripojení všetkých účastníkov začíname klasickým školením, ktoré obsahovo zodpovedá osobným školeniam. Počas školenia využívame vzdialenú plochu, takže účastníci zároveň vidia detaily hardvéru, rôzne návody, ukážky projektov, inštruktážne videá a pod.  Pomocou zdieľanej plochy vidia účastníci priamo ako sa programuje smart home krok po kroku a zároveň tieto kroky skúšajú na svojom počítači. Prednášajúci môže následne vstupovať do ich aplikácií, skontrolovať ich, či pomôcť s opravou prípadných chýb. Počas celého školenia môžu účastníci interaktívne vstupovať do prednášky svojimi otázkami a pýtať sa na detaily, ktoré ich zaujímajú. Koniec každého dňa uzatvára plodná diskusia.

⇒ Chcem sa oboznámiť s obsahom Domintell školenia

Po ukončení školenia získajú účastníci certifikát, ktorý ich oprávňuje na montáž Domintell inteligentnej elektroinštalácie a jej programovanie. Aj po ukončení školenia nás môžu absolventi kedykoľvek kontaktovať – radi im poskytneme doplňujúce informácie o hardvéri a softvéri, či pomoc pri konkrétnej realizácii Domintell smart home.

 

Online školenie – nazrite dnu.

⇒ Pozrite sa ako to vyzerá na zoom školení : Domintell online školenie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *