fbpx
 

Vypočítajte si orientačnú kalkuláciu

Osvetlenie počet okruhov: A
Zadajte celkový počet ovládaných okruhov, nie svietidiel v budove a jej okolí.
Príklad 1 : Na chodbe bude 5 stropných svietidiel, ktoré sa budú zapínať/vypínať naraz. Je to jeden okruh – zadajte počet 1.
Príklad 2: Na strope kúpeľne je svetlo a na stene nad zrkadlom je ďalšie. Nebudú ovládané naraz, ale každé samostatne. Sú to 2 okruhy – zadajte počet 2.
Príklad 3: Na strope v kuchyni sú tri svetlá ovládané naraz to je jeden okruh, plus pod skrinkami je LED pás, čo je druhý okruh a nad ostrovčekom je luster, čo je tretí okruh. Tieto okruhy nebudú ovládané naraz, ale každý samostatne. Sú to 3 okruhy – zadajte počet 3.
1
Vykurovanie počet zón: B
Zadajte celkový počet zón, v ktorých sa bude ovládať teplota, nie počet miestností. Nezadávajte počet kúrenárskych okruhov, „hadov“, počet elektrických rohoží a pod., ale počet ovládaných zón.
Príklad 1: V obývačke, jedálni a kuchyni ak je to jeden otvorený priestor – sa bude ovládať teplota naraz – zadajte počet 1.
Príklad 2: V dvoch detských izbách a v spálni sa bude ovládať teplota samostatne, nezávisle. Sú to tri zóny – zadajte počet 3.
Príklad 3: V spálni budú 3 elektrické rohože (kúrenárske okruhy „hady“), ale teplota sa bude ovládať v celej spálni naraz a nie každá rohož samostatne. Je to jedna zóna = počet 1.
1
Žalúzie, rolety počet: C
Zadajte celkový počet zón, v ktorých sa bude ovládať teplota, nie počet miestností.
Brány: garážová brána D/ vstupná brána E/ bránička F
Zásuvky
NIE/ ÁNO
Rekuperácia
NIE/ ÁNO
Prepojenie s alarmom
NIE/ ÁNO
Ak nebudete mať v objekte alarm, zadaním ÁNO volíte odchodové tlačidlo
Tlačidlá, vypínače
Ovládanie mobilom, tabletom
Možnosť programovania na diaľku
Cena