Online vzdelávanie0Domintell expanduje a rozširuje portfólio partnerov

veľkoobchodná spolupráca Domintell
  • Domintell – smart home je na poprednom mieste v rámci Európskeho trhu v riešení inteligentných domácností
  • Značka spustila nový program vzdelávania pre elektrikárov
  • Certifikát Domintell Smart BASIC a PROFESSIONAL garantuje zákazníkom odbornú inštaláciu a partnerom prináša množstvo benefitov
  • Veľkoobchodná spolupráca prináša produkty Domintell do regiónov, bližšie k zákazníkom

Domintell – smart home už viac ako 15 rokov prináša na Slovensko  inteligentný systém pre domácnosť.  Nový vzdelávací program, ktorý spúšťa na Slovensku, prináša vysoko kvalitné praktické vzdelávanie pod taktovkou experta na smart home Ing. Jaroslava Gdovina. “Vzhľadom k vehementnému dopytu po inteligentných riešeniach pre domácnosti je nevyhnutné, aby sme boli schopní zabezpečiť odbornú inštaláciu smart home riešení. V novom vzdelávacom programe bude mojim cieľom odovzdať svoje know-how, ktoré sa mi podarilo počas 15 rokov nazbierať. Elektroinštalácia pre domácnosti prešla za posledné roky obrovskými zmenami. Okrem bezpečnostných prvkov a štandardov ohromne vzrástol aj dopyt po doplnkoch, ktoré zvyšujú náš komfort.” Hovorí Ing. Jaroslav Gdovin CEO Domintell s.r.o.

Cieľom je pokryť vzrastajúci dopyt.

Jedným z najbližších cieľov výhradného dovozcu belgického Domintell systému na Slovensku, je pokryť vzrastajúci dopyt po smart home riešeniach pre domácnosť. S tým súvisí aj rozšírenie siete veľkoobchodných partnerov a spolupracovníkov z radov elektrikárov. Tí budú schopní odborne a kvalifikovane inštalovať riešenia, ktoré si zákazníci zakúpia ale nebudú vedieť alebo chcieť si  ich sami inštalovať.

Rozšírenie siete veľkoobchodných partnerov a plošné školenie elektrikárov na Slovensku, je prirodzeným vyústením dlhoročného úsilia a pôsobenia značky na Slovenskom trhu. Jej snahou je priniesť komfortné, ekologické a bezpečné bývanie, ako aj moderné trendy v segmente bývania. Ing. Jaroslav Gdovin je jeden z prvých expertov na smart home riešenia na Slovensku, ktorý vedie svoje školenia veľmi zaujímavou a praktickou formou, z ktorej sú absolventi nadšení„, dopĺňa Mgr. Jaroslava Červeňáková PR manager Domintell s.r.o.. „Našou úlohou je vyškoliť elektrikárov na Slovensku tak, aby absolvovali záverečnú skúšku na úrovni certifikátu Domintell smart BASIC a následne Domintell smart Professional. Zároveň tým nadviazať Veľkoobchodnú spoluprácu s certifikovanými odborníkmi v regiónoch. Tým značka Domintell dostane svoje produkty a odbornú spôsobilosť a poradenstvo bližšie k zákazníkom. 

Čo prináša Domintell svojím veľkoobchodným partnerom?

Domintell smart home systém svojím veľkoobchodným partnerom ponúka celú radu benefitov. Od certifikovaného školenia Domintell smart BASIC A PROFESSIONAL, cez technickú podporu a pomoc pri realizácií prvých projektov. Benefitom je aj špeciálny veľkoobchodný cenník na hardvérové komponenty, s výraznejšími zľavami v prvom roku po školení.

Pomáhame všetkým naším partnerom v úvodnej fáze predovšetkým s technickými výkresmi a návrhmi jednotlivých smart home riešení na mieru. Poskytujeme aj telefonickú a e-mailovú podporu počas realizácie, takže sa nemôže stať, že technik narazí na problém, ktorý by nevedel vyriešiť. Pri väčších projektoch a zložitejších inštaláciách vieme našim partnerom pomôcť aj vyslaním nášho technika na oživenie systému, či riešeniu konkrétnej situácie, ktorá nastane priamo na mieste.

Veľkoobchodné ceny a mimoriadne zľavy pre veľkoobchodných partnerov sú samozrejmosťou, ako aj pravidelné vzdelávanie a prezentácie nových komponentov. V súčasnej dobe sme odštartovali aj novú formu online vzdelávania, ktorá umožňuje absolvovať školenie z pohodlia svojho domova a šetriť účastníkom čas a náklady spojené s ubytovaním či cestovaním.

 

⇒ Chcem sa dozvedieť viac o školeniach Domintell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *