Coneco0Domintell na výstave Coneco 2019

Coneco Domintell výstava

Každý rok sa v jarných mesiacoch otvárajú brány najväčšieho stavebného veľtrhu na Slovensku – Coneco Racioenergia. Výstavy sa konajú tradične na výstavisku Incheba Expo v Bratislave na nábreží Dunaja. Pozvánka na Coneco 2019:

Stánok s belgickým inteligentným systémom DOMINTELL návštevníci už tradične nájdu na 2.podlaží v hale B1, oproti vstupu na podlažie.

Každý rok sa snažíme predstaviť návštevníkom nejakú  NOVINKU – na Coneco 2019 je to napríklad nová riadiaca jednotka DGQG02 typu All-in-one, ktorou možno ako jediným modulom ovládať celú Domintell inštaláciu. Ideálne využitie nájde:

  • okrem rodinných domov, 
  • napr. v hoteloch (jedna izba – jedna riadiaca jednotka), 
  • apartmánoch či bytoch.

 

Riadiaca jednotka obsahuje aj komunikačný modul na ovládanie na diaľku cez mobil či tablet, je k nej možné pripojiť rôzne snímače a tiež prístupové systémy Wiegand. Dokáže ovládať:

⇒ Riadiaca jednotka All in one

 

Z oblasti softvéru si môžu návštevníci pozrieť  bezplatnú mobilnú aplikáciu DOMINTELL PILOT pre ovládanie inteligentného domu cez mobil či tablet (Android, iOs) a konfiguračný softvér novej generácie Golden Gate na programovanie inteligentného systému Domintell

⇒ Ovládanie smart cez mobil
⇒ Smart home softvér

 

⇒ Poďte sa pozrieť ako to vyzeralo na Coneco 2014 v Domintell stánku – TU.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *