Inteligentná domácnosť0Inteligentný záhradník?

Inteligentný záhradník

Šikovný a inteligentný záhradník

Umenie záhradníctva je pomerne náročné. Ak chcete, aby bola Vaša záhradka ozaj pestovaná, musíte sa o ňu pravidelne starať a venovať jej veľa svojho voľného času a lásky. V súčasnej rýchlej dobe je mimoriadne ťažké nájsť si čas na starostlivosť o záhradu a ak sa rozhodnete ísť na dovolenku, musíte ju zveriť do zodpovedných rúk, inak hrozí, že Vaše úsilie bude zmarené. Dnešná doba však so sebou našťastie prináša aj modernú domácnosť, ktorá sa o seba (aj o záhradku) dokáže postarať aj sama – je tu inteligentný záhradník. 

 

Rôzne kvety, rôzna závlaha

Domintell smart systém každé ráno na svitaní, či večer za súmraku automaticky zapne zavlažovanie záhrady. Každý stromček či kvetinový záhon má iné nároky na závlahu. Zavlažovanie je teda spúšťané v individuálnych časových režimoch a po samostatných zónach osobitne.

 

Automaticky alebo manuálne

Počas extrémne horúcich dní môžete zavlažovanie kedykoľvek spustiť, pomedzi automatické cykly, aj manuálne. Napríklad pohodlne z obývačky cez dotykovú obrazovku či tablet.

 

⇒ Domintell dotykové obrazovky a LCD displeje 

 

Jedným prstom z mobilu

Záhradku môžete skontrolovať aj počas dovolenky. Svoje nádherné kvetinové záhony polejete jedným prstom aj pri leňošení na pláži. Stačí Vám na to len mobil s wifi. 

⇒ Ovládanie smart home mobilom

 

Dážď a či zima

Aj napriek automaticky nastaveným cyklom zavlažovania vie inteligentný systém zhodnotiť, kedy záhradu polievať netreba. Keď zaprší, snímače dažďa a vlhkosti sa postarajú o to, aby umelé zavlažovanie nebolo spustené. Ak si budete priať, aby zavlažovanie fungovalo len v letných mesiacoch, v zime sa zariadenie automaticky zablokuje.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *