Inteligentná domácnosťMobilná aplikácia0Domintell Pilot – mobilná aplikácia

Domintell mobilna aplikacia

Domintell Pilot je novou mobilnou aplikáciou, ktorá Vám ponúka intuitívne ovládanie celého domu na diaľku. Jej user friendly rozhranie vám poskytne dostatočnú kontrolu nad vašim smart home, kdekoľvek sa práve nachádzate.

 

Prečo práve Domintell Pilot?

Či už vlastníte Apple alebo Android mobilné zariadenie s Domintell Pilot aplikáciou môžete rozsvecovať svetlá, nastavovať kúrenie či ovládať elektrické žalúzie svojej Domintell inteligentnej inštalácie. K dispozícii sú rôzne intuitívne ikony, rolovacie rozhrania, kruhové ovládače či posuvníky.

 

Domintell Pilot rozhranie

 

Rozhranie aplikácie Vám umožňuje jednoducho sa pohybovať štruktúrou domu – po podlažiach a jednotlivých miestnostiach. V miestnostiach sa nachádzajú príslušné zariadenia, ktoré môžete ovládať a tiež sledovať ich stav, napríklad či sú zapnuté alebo vypnuté. Aplikácia disponuje samostatnými rozhraniami na ovládanie vykurovania či chladenia a tiež pre ovládanie multiaudio zariadení. Kruhové ovládače pre stmievanie osvetlenia a RGB farebné LED pásy Vám umožnia graficky prehľadným spôsobom nastaviť požadovanú intenzitu či farbu svetla. Zo spodnej lišty aplikácie sa poľahky prepnete do rozhrania na ovládanie tzv. atmosfér – či už svetelných alebo komplexnejších so žalúziami či multiaudio zariadeniami.

 

Ako to funguje?

Prostredníctvom wifi pripojenia a Domintell komunikačných modulov (DETH, DNET, riadiaca jednotka DGQG02) sa vaše mobilné zariadenie či tablet pripoja k Domintell inštalácii. Samotná konfigurácia aplikácie trvá len chvíľu. Po krátkom nastavení parametrov v mobilnom zariadení a konfiguračnom softvéri (Domintell2, GoldenGate), získate prístup k nepreberným možnostiam ovládania všetkých zariadení v dome. Pri prvom pripojení k Vášmu smart home systému, si aplikácia sama stiahne naprogramovanú štruktúru budovy (z riadiacej jednotky Domintell) i jednotlivé akcie pre všetky zariadenia.

 

Domintell Pilot user friendly

 

Videoukážky

Videoukážky mobilnej aplikácie Vás prevedú rozhraním a môžu byť Vašim sprievodcom pri jeho prvom použití:

First set up
Layout
ON/OFF
Dimmer control
Shutter control
Atmospheres

Free mobilná aplikácia

Aplikácia je voľno-stiahnuteľná pre iOs i Android operačné systémy v AppStore a GooglePlay.

 

                               

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *