Inteligentná domácnosťTlačidlá0Elegantný kľúč k ovládaniu vášho domova

Domintell tlačidlá

Zariadenie nášho domova je veľmi dôležité na to, aby sme sa v ňom cítili príjemne a pohodlne.  Výber nábytku, farieb či bytových doplnkov dopĺňa atmosféru domova, do ktorého sa každý deň s radosťou vraciame. Ideálne doplnky do domácnosti sú také, ktoré  okrem estetickej, spĺňajú aj inú funkciu. Programovateľné tlačidlá či vypínače zabudované v stenách slúžia na ovládanie celého domu a ich dizajn sa prispôsobí vašim predstavám tak, aby dokonale zapadol do vašej domácnosti. 

Ak ste fanúšikom moderného štýlu, budú sa vám páčiť programovateľné tlačidlá Domintell Classic s elegantnými jednoduchými líniami. Môžete si vybrať z troch farebných prevedení – biela, šedá alebo antracitová. Ovládacie plôšky sú farebne podsvietené, pričom konkrétna farba podsvietenia indikuje stav zariadenia – zapnuté/vypnuté. Najnovšia verzia tlačidiel DPBC0x poskytuje podsvieteniev 8 farbách, vrátane „true white“ bielej.

Dizajn je však len doplnkovou funkciu k tej najhlavnejšej – k ovládaniu vášho domu. Programovateľné tlačidlá Domintell Classic majú v sebe zabudovanú elektroniku.  V inteligentnom dome sa pripájajú priamo na BUS zbernicu. K jednému tlačidlu môžete v programe priradiť 2 rôzne funkcie, v závislosti od dĺžky stlačenia. Napríklad krátkymi stlačeniami je možné žalúziu otvárať a zatvárať a pri dlhom stlačení zas naklápať lamely žalúzie. Krátkym stlačením môžete svetlo zapnúť/vypnúť a dlhým stmievať. Tlačidlá sa dajú naprogramovať na jedno, dve, tri a viac stlačení, pričom sa môže udiať vždy iná akcia. Takto môžete napríklad prepínať medzi rôznymi svetelnými scénami podľa Vášho vkusu, či aktuálnej nálady.

Ovládacie tlačidlá Domintell Classic sú k dispozícii vo verziách: 1-tlačidlo, 2-tlačidlo, 4-tlačidlo a 6-tlačidlo. To ich umožňuje prakticky rozdeliť a použiť pre rôzne veľké miestnosti. Verzia DPBC0x má aj integrovaný snímač teploty.

Programovateľné tlačidlá dopĺňajú v rovnakom dizajne – IR prijímač a detektor pohybu.

 

⇒ Ďalšie smart home vypínače Domintell.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *