Mobilná aplikácia0Smart domácnosť pod palcom s domRemote

smart domácnosť

Svoj inteligentný dom môžete ovládať jednoducho aj cez mobilnú aplikáciu. Tá Vás s domovom spája, aj keď sa nachádzate na opačnom konci sveta. Domintell inteligentný systémniekoľko aplikácií na ovládanie cez mobil s Android a iOs operačným systémom. Jednou z nich je aplikácia – smart domRemote. Čo všetko Vám, ako užívateľovi, poskytuje?

Po stiahnutí aplikácie do mobilu, tabletu alebo iného Android zariadenia, môžete pohodlne riadiť celú inteligentnú inštaláciu Domintell. Osvetlenie, vykurovanie, žalúzie, zavlažovanie, či audio zábavu u Vás doma ovládate jedným prstom a stále máte prehľad o aktuálhttps://domintell.sk/nom stave zariadení. Ak náhodou odídete z domu a váhate, či ste napríklad pred odchodom vypli svetlo na chodbe, cez aplikáciu smart domRemote to ihneď zistíte. 

Po tom, ako sa aplikácia prvýkrát pripojí k Vášmu systému, si sama stiahne naprogramovanú štruktúru budovy i jednotlivé akcie pre všetky zariadenia. Vy môžete ihneď plnohodnotne ovládať celú inteligentnú domácnosť bez toho, aby ste museli čokoľvek nastavovať. 

           

 

 

 

Cez aplikáciu môžete pozerať online obraz a videá z IP kamier a skontrolovať tak, čo sa práve deje u Vás doma. Okrem toho môžete zadefinovať upozornenia, aby ste postrehli všetky dôležité zmeny v inteligentnom dome (napr. stav „plná žumpa“). Všetky zariadenia môžete pomocou smart domRemote ovládať aj svojim hlasom

Zaujímavosťou aplikácie je, že dokáže rozoznať Váš príchod domov a automaticky tak spustí navolené akcie – napr. otvorí sa vstupná brána a rozsvieti svetlo v zádverí bez toho, aby ste museli čokoľvek vykonať, či stlačiť. Aplikácia domRemote je dostupná v slovenčine a v ďalších 13- tich jazykoch. Podporuje aj extra veľké tablety a môžete do nej vkladať vlastné ikony pre jednotlivé zariadenia.

Ponúka prehľadné farebné menu, rolovacie rozhrania (napr. pre teplotu či podmienky), kruhový ovládač (RGB DMX LED osvetlenie) či posuvníky (napr. stmievanie). Celkovú vizualizáciu menu a ovládačov si môžete ľubovoľne nastaviť podľa svojich predstáv.

           

 

Aplikáciu domRemote nájdete v Google Play TU.

———————————————————–

 

Domintell Pilot free aplikácia

DOMINTELL disponuje aj free mobilnou aplikáciou pre zariadenia s operačným systémom Android a iOs.

⇒ Viac o Domintell Pilot mobilnej aplikácii

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *