Realizácie0Inteligentná kancelária = moderné a efektívne pracovisko

Realizacie BA inteligentna kancelaria

 Často hovoríme o inteligentných domoch, no mali by sme skôr hovoriť o inteligentných budovách. Inteligentná môže byť nielen Vaša domácnosť, ale aj kancelária. Pán Adam z Bratislavského kraja sa so svojim obchodným spoločníkom Marekom rozhodli, že nechajú zriadiť inteligentnú elektroinštaláciu v ich kancelárii.  

Obaja majitelia obchodnej firmy už mali v minulosti skúsenosti s inteligentnou inštaláciu. Preto pri hľadaní riešenia pre ich nové firemné priestory s výberom neváhali. Dlhšiu dobu však zvažovali dodávateľa, porovnávali kvalitu služieb a produktov, až sa napokon jednohlasne zhodli pre systém Domintell. Po osobnom stretnutí sme dôsledne pripravili projektyrealizácie kabeláže. Keďže malo byť v dome ovládaných mnoho zariadení a zároveň bolo aj v interiéri použité obloženie dreva a kameňa, nesmelo sa zabudnúť na žiaden kábel.

   

Domintell rozvádzač BA  Inteligentná kancelária Domintell kabeláž  Domintell-realizacia-BA-kancelaria Domintell kancelária kabeláž

 

Kým prebiehali interiérové práce ďalších profesií, venovali sme sa výrobe dvoch rozvádzačov, ktoré boli nakoniec umiestnené v garáži. Po ukončení prác na omietkach a podlahách sme na 2 podlažiach inštalovali Domintell programovateľné tlačidlá a LCD displeje v elegantnom kovovom dizajne Bticino Axolute. V podzemných priestoroch garáže a skladov si majitelia zvolili bežné tlačidlá v rovnakom dizajne, ktoré sme prepojili s Domintellom. V kancelárii riaditeľa Adama kraľuje dotyková obrazovka, cez ktorú pohodlne ovláda kompletné firemné priestory.

     Inteligentná kancelária BA  Domintell kancelária BA  Domiintell kancelária žalúzie

 

Okrem osvetleniavykurovania sa v kancelárii inteligentne ovládajú aj brány, žalúzie, rolety na strešných oknách a sieťky proti hmyzu. Žalúzie chráni proti silnému vetru meteostanica, ktorá sa stará aj o zatváranie strešných okien v čase dažďa, či o ohrievanie prístupových chodníkov, keď teplota klesne pod 5°C. 

Celá Domintell inštalácia je prepojená aj s alarmom, takže keď zamestnanci odchádzajú z práce a budovu zakódujú, všetky svetlá sa vypnú, žalúzie sa zatiahnu a kúrenie prejde do úsporného režimu. Majiteľ Adam je spokojný aj s tým, že má inteligentnú kanceláriu stále pod kontrolou vďaka mobilnej aplikácii

 

⇒ Vysnívaný domov s nádherným výhľadom
⇒ Smart víkendový dom pre tatranských nadšencov
⇒ Ďalšie naše Realizácie Domintell

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *